czwartek, 1 listopada 2018

Bukmacherka - nocny&middle

Pora na ostatnią w tym sezonie BnO rundę zakładów bukmacherskich. Czy tym razem "pewniaczki" wchodziły gładko? A może ktoś sprawił prawdziwą sensację? Zapraszam na ostatnią w tym roku analizę!

nocny

Mówi się niekiedy, że nocne to loteria. Podobne porównania można słyszeć o konkursie rzutów karnych, mających na celu rozstrzygnięcie, która drużyna awansu dalej w Mistrzostwach Świata. Moim zdaniem nie można mówić tu o przysłowiowej loterii, wygrywa najlepszy w danej konkurencji/danym elemencie gry (np. przysłowiowy Michał Garbacik nigdy nocnych biegać nie potrafił, więc nigdy nic w nocy nie zdobył). Loterią nazywana była również w zeszłym roku rywalizacja w K16. W tym roku czołówka już wyraźnie się zarysowała, dlatego wiwat Gielec, ale też... wiwat Słońska - gratulacje Zosiu! Jak pora na wiwaty, to wiwatujmy też Madzi Topór (zwycięstwo w zakładzie i srebro na MP), Adzie (złoto i potwierdzenie tego, że była faworytem) i Mai, która mimo tego, że startowała jako ostatnia, dzielnie ukończyła trasę! Spodziewanie w swojej parze zwyciężył Włodzimierz Dyzio (mimo błędów złoty medal), niespodziewanie Łukasz Charuba oraz spodziewanie (mimo chyba mocno przeciętnego biegu) Rafał Podziński. Śniegu w centrum zawodów nie było, Michał Krzysztyński nie pozbawił Paszy złotego medalu, a Michał Garbacik nie przyjechał do Gdyni (kompletując sezon bez indywidualnego startu w MP).


middle  

Kolejne brawa i wiwaty dla: Hani Sudoł, Agaty Stankiewicz, Piotrka Rzeńcy, cioci Lili i trenerki personalnej Agnieszki! Ciekawe rozstrzygnięcia przyniosła rywalizacja w M20 - wyjątkowo wyrównanej w tym roku kategorii. 5 złotych medali w tym sezonie pojechało kolejno do: Wielogłów, Czech, Krakowa, Warszawy i Finlandii - każdy gdzie indziej. Tytuł King of the Middle Distance od 14 października należy do Fryderyka, "odkuł się" też Kacper - stąd oficjalne i szczere gratulacje na tym blogu. Michał Toporro Topór niestety nie zdobył swojej "upragnionej karteczki".


różne

Tym razem zabrakło zaręczyn na zakończeniu. Oficjalne gratulacje dla pary narzeczonych z poprzednich MP. Chciałoby się rzec: "Nic dwa razy się nie zdarza, nie ma dwóch jednakich zaręczyn na zakończeniu, Choćbyśmy uczniami byli..." Niespodzianką był brak wzruszenia Kasi - serdecznie pozdrawiam. "Gównoburza" z początku wywołana sztucznie, przerodziła się w naprawdę gorącą dyskusję. Zabrakło tylko ataków ad personam, nie zabrakło ad aquam. Dublet w swojej kategorii zdobyła Agnieszka, która już od dawna w Twardogórze nie mieszka i która gdy było ciepłe lato tak dobrze biegała na middle'u na Węgrzech ;)wyniki typowania

Czas na ostatnie w tym roku wyniki typowania i klasyfikację końcową bukmacherki!
       
M.Listek -100pkt
J.Urbaniak -100pkt
R.Podziński -100pkt
P.Rzeńca -100pkt

Bukmacher tym razem lekko się odkuł, gratulacje dla Tomka Tkaczuka za zwycięstwo w generalce. Nagroda do odebrania na Wawel Cup 38. (i przepraszam, że nie będzie to ponad 1000 dolarów :D)! 

1. T.Tkaczuk 1077,38$/pkt
2. M.Krawczyński 853,84$/pkt
3. M.Krzysztyński 649,66$/pkt
4. F.Pryjma 164,48$/pkt
5. M.Garbacik 100$/pkt
6. P.Rzeńca -50$/pkt
7. B.Mazan -100$/pkt
 . K.Kuca -100$/pkt
 . M.Hewelt  -100$/pkt
 . J.Urbaniak -100$/pkt
11. J.Bednarski -200$/pkt
  . K.Galicz -200$/pkt
  . M.Listek -200$/pkt
14. R.Podziński -400$/pkt
15. bukmacher -1395,36$/pkt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz